Logo apartmán Federer
Dům Federer

Vážení hosté,

Dům u lázní FEDERER je vhodný pro lázeňské hosty, rodiny s dětmi, kteří preferují klid a soukromí, přitom chtějí bát v centru dění a v blízkosti lázní Aurora. Dům se nachází v centru Třeboně, v blízkosti rybníka Svět. Vedle domu je domácí pekárna a hřiště pro děti. 300 m od domu naleznete nový venkovní VODNÍ SVĚT ( venkovní vyhřívané bazény, vířivky, dětské brouzdaliště…) a SAUNOVÝ SVĚT (bylinná sauna, finská sauna, solná lázeň…). V blízkosti domu jsou obchůdky, kavárny, thajské masáže. Příjemnou procházkou přes zámecký park dojdete až na náměstí, nebo okolo rybníka k Schwarzenberské hrobce.

Kapacita domu je 11 osob + 2 dětské postýlky. V domě jsou 2 zcela oddělené Apartmány, můžete si pronajmout celý dům i jednotlivé Apartmány.

centrum.png

Centrum města

loznice

4x ložnice

pdvur-s-posezenim.png

Dvůr s posezením

stresni_terasa.png

Střešní terasa

lazne.png

Lázně Aurora 300m

plaz.png

Písčitá pláž rybník Svět 300m

tenis.png

Tenisové kurty 200m

cafe.png

Kavárny

pekarna.png

Pekárna

Naše apartmány

Apartmán s postelí s nebesy

Veliký nadstandardně vybavený apartmán vhodný pro rodiny s dětmi. Je zde veliká rohová kuchyně ( kávovar, myčka, indukce, parní trouba, mixér, velký mrazák, gril), jídelní stůl pro 6 osob, bar s posezením), postel s nebesy, rohová sedací souprava, veliká O2TV, krb a úšák pro romantické večery, vstup přímo na krásný dvůr s posezením + možnost nafouknout dětem i malý bazén :-)), samostatná ložnice s dětskou postýlkou, veliká koupelna s rohovou vanou + pračka, sušička :-)) Všechna okna směřována do klidného dvora a park Na Rybníčku. Na kola vestavná skříň v apartmánu – cyklostezka naproti domu. Pejsci vítáni – park s fontánou Na Rybníčku za domem. Jedno parkovací místo zdarma – 20m od domu. ( po příjezdu obdržíte kartu) Na vyložení věcí si můžete zastavit přímo před domem.

telefon

  Pro více informací 
+420 606 507 504

DALŠÍ VÝBAVA

Dům u lazní FEDERER

Apartmán se střešní terasou

Prostorný apartmán vhodný pro rodiny s dětmi ( postýlka, židlička, nočník, dětské schůdky, nádobí, veliká čistička pro alergiky) V apartmánu jsou 2 oddělené ložnice pro 3 a pro 4 osoby. 2 x TV. Je zde veliký obývací pokoj s kuchyni, jídelní stůl pro 6 osob, přímý vstup na střešní sluneční terasu s posezením a grilem. Veliká koupelna se sprchovým koutem. Samostatná šatna na uložení věci. K dispozici i dvě matrace, které slouží pro děti na hraní. Místo na kola v přízemí domu. Jedno parkovací místo – 20 m od domu. ( po příjezdu obdržíte kartu) Další parkování zdarma cca 200m od domu u tenisových kurtů.
Dům je v blízkosti rybníka Svět, kde je hezká pláž a atrakce pro děti.

telefon

  Pro více informací 
+420 606 507 504

DALŠÍ VÝBAVA

Dům u lazní FEDERER

Ceny

Technické informace

Parkování je zdarma

Parkování na auta je 20m od domu (parkoviště Na rybníčku)

Ukaž na mapě

Uložení kol

Na kola jsou Apartmány uzpůsobeny. Místo na kola se nachází v přízemí domu.
- Pro apartmán v přízemí slouží vestavná skříň na 4 kola.
- Pro apartmán v podkroví složí vstupní předsíň maximálně  4 - 5 kol a 3 dětská kola


! Stojany na kola za auto možné uložit v apartmánu po předchozí domluvě.

Vytápění

Vytápění apartmánů zajišťuje plynový kotel

Co o nás říkají naši hosté?

Jak nás hodnotíte

Hodnocení našich hostů k datu 20. květnu 2023 ze serveru Booking.com

Čistota

9.8 /10

Pohodlí

9.7 /10

WiFi zdarma

10 / 10

Zařízení

9.8 /10

Personál

9.9 /10

Poměr ceny a kvality

9.7 /10

Reference od našich hostů

Podívejte se na hodnocení od našich hostů. Za každou zpětnou vazbu jsme nesmírně vděční.

Jen tak můžeme neustále zlepšovat naše služby.
Budeme rádi i za Váš názor

NÁŠ BLOG

Naše novinky

  • Vše
  • POBYT
  • ZAJÍMAVOSTI

Tipy na výlety

Třeboňsko, neboli „krajina dvojího nebe“ jak se tento region často poeticky nazývá,
nabízí krásnou přírodu, památky, bohatou nabídku
kulturních akcí i sportovních činností, ale také možnost odpočinku a rehabilitace.

Na výlety můžete vyrazit na kole či pěšky a poznat krajinu rybníků, lákavé jsou i historické památky, muzea a expozice. Stačí si vybrat 🙂

Výlet

CHKO Třeboňsko:

Milovníci přírody ocení jedinečnost přírodní rezervace rašeliniště Červené Blato s naučnou čtyřkilometrovou stezkou se šesti zastávkami. Stezku tvoří lesní cestičky a částečně dřevěné chodníčky.

Terčino údolí s vodopádem

Přírodně krajinářský park, dnes na ploše 138,3 ha (původně jen 68,8 ha). Tereziino údolí, pův. Krásné) v údolí řeky Stropnice je osázen značným množstvím cizokrajných dřevin

Na kole krajinou Třeboňska

Cykloturistika patří mezi nejoblíbenější rekreační aktivity na Třeboňsku. Najdete zde velice kvalitní sít značených cyklistických tras, najdete zde i několik cyklistických naučných stezek, které vám představí místní krajinu a seznámí s přírodou a historií Třeboňska.

Okolo Třeboně

Stezka je uzavřený okruh dlouhý 39 km a tvoří ji 22 zastávek s in­formačními tabulemi v českém a anglickém jazyce. Ty názorně popisují typické třeboňské prvky, ke kterým nepochybně patří rybníky a rybniční soustavy, rašeliniště, lesní komplexy a mokré louky, včetně rostlinných a živočišných společenstev, která je obývají. Rovněž informují o historickém vývoji oblasti, včetně prvního osídlení a s tím spojeného využívání a přetváření krajiny člověkem.

Stezka začíná v Třeboni na hrázi rybníka Svět a končí opět v Třeboni před branami města, kde je panel věnovaný historii a památkám Třeboně.

<OTEVŘÍT MAPU>

Naučná stezka Rožmberk

Naučná stezka Rožmberk je určena cyklistům. Začíná v Třeboni a vede po silnicích III. třídy, hrázích rybníků a polních cestách okolo největšího českého rybníku Rožmberk.

<OTEVŘÍT MAPU>

Na kole k nejsevernějšímu bodu Rakouska, na Peršlák

Náročnější cyklisté si zajisté při návštěvě Třeboňska nenechají ujít cyklovýlet k nejsevernějšímu bodu Rakouska při hranici s Českou republikou nacházející se v blízkosti Lesního Hotelu Peršlák.

<OTEVŘÍT MAPU>

Prohlédněte si náš další apartmánový dům

Vila Evio

logo1. apartmán 5+0 | počet ložnic: 1

2. apartmán
6+0 | počet ložnic: 2

3. zahradní bungalov 4+0 | počet ložnic: 1

Vybavení rekreačního domu:

Apartmány jsou vybavené vším – O2TV, gril, myčka, pračka, sušička, kávor, indukce, parní trouba, gril, čistička vzduchu, mixér, ….

telefon

  Pro více informací 
+420 606 507 504