Vážení hosté,​

Vítejte v Třeboni v perle Jižních Čech. Toto lázeňské městečko, které je obklopené krásnou přírodou, vám nabídne nepřeberné množství kulturního, sportovního a lázeňského vyžití. Naleznete zde ideální místo pro odpočinek, ale i pro aktivní dovolenou, jelikož je zde mnoho krásných míst, která jsou ideální pro výlet na kole, ale i pěšky. V našich apartmánech naleznete podrobné informace, např. cyklomapy, tipy na restaurace či tipy pro děti.  V blízkém okolí se nachází mnoho zajímavých kulturních památek. Jsou to například: zámek Červená Lhota a Jindřichův Hradec, zámek Hluboká nad Vltavou a město České Budějovice, Český Krumlov či Tábor…

LOGOVila EVIO je vhodná pro milovníky přírody. Vilka okouzlí velikou oplocenou zahradou, kde je dětské hřiště, trampolína, venkovní sluneční terasa a pergola s grilem. V letních měsích mohou naši hosté využívat i zastřešený bazén, který je k dispozici na sousední zahradě po domluvě. 

Vilu naleznete v klidné okrajové části Třeboň – Na Kopečku, vzdálené 900m od Masarykovo náměstí a Bertiných lázní. Ve vile na Vás čekají dva útulné apartmány s vlastním vstupem. Všechna okna jsou směřována do zahrady, kde neslyšíte absolutně žádný hluk z okolí. Velké vzrostlé stromy v zahradě. Můžete si pronajmout celou vilu, nebo jednotlivé apartmány.

Celková kapacita vily je 11 osob.

Naše mottto: “Vstřícnost, ochota, individuální přístup, aby jste se u nás cítili jako doma

Vila Evio
Cyklostezka

Cyklostezky

loznice

4x ložnice

wifi

Wi-Fi

zahrada

Zahrada

terasa_grill

Terasa s grilem

bazen

Letní bazén

Hriste

Dětské hřiště

parkovani

Parkovaní v zahradě

kolarna

Uzamykatelná kolárna

DOMACI_MAZLIK

Domácí mazlíček na vyžádání

Naše apartmány ve Vile EVIO

Apartmán Superior se saunou

Zde naleznete obývací pokoj s kachlovými kamny, vstup přímo na terasu, TV, ložnice se dvěma lůžky s výhledem do zahrady, venkovní rolety, sítě proti hmyzu, ložnice se 3 lůžky, plně vybavená kuchyně s myčkou a kávovarem, trouba, indukce, jídelní kout, koupelna se sprchovým koutem + pračka, vstupní hala s posezením.

telefon

  Pro více informací 
+420 606 507 504

DALŠÍ VÝBAVA

Horní apartmán se 2 ložnicemi

Apartmán se 2 ložnicemi

zde naleznete ložnici se 2 lůžky, ložnice se 4 lůžky, obývací pokoj s balkónem, TV, DVD, plně vybavená kuchyň, jídelní kout s posezením, samostatné WC, koupelna s rohovou vanou, nově KNIHOVNA S KRBEM S POSEZENÍM.

Kuchyně je vybavena ledničkou s mrazáčkem, rychlovarná konvice, mikrovlnka, hrnce, nádobí, kávovar, toustovač…

telefon

  Pro více informací 
+420 606 507 504

DALŠÍ VÝBAVA

Dolní apartmán Superior se saunou

Zahradní bungalov

Nabízíme ubytování v luxusním zahradním bungalovu s prostornou dřevěnou terasou pro 2-4 osoby s výhledem do přírody. Z obývacího pokoje i z ložnice máte vstup přímo na terasu s krásným výhledem na vzrostlé starobylé duby, které lemují Mlýnskou stoku. Odpočívat můžete na krásné dřevěné terase ve stínu dubu, který je i uprostřed terasy.

pes_no

Bungalov je koncipován jako vhodný pro alergiky, proto v něm není umožněn pobyt domácích mazlíčků!

  • Parkovací místo u objektu mají hosté k dispozici zdarma.

telefon

  Pro více informací 
+420 606 507 504

DALŠÍ VÝBAVA

Zahradní bungalov

Ceny

Co o nás říkají naši hosté?

Jak nás hodnotíte

Hodnocení našich hostů k datu 15. dubnu 2023 ze serveru Booking.com

Čistota

9.7 /10

Pohodlí

9.9 /10

WiFi zdarma

10 / 10

Zařízení

9.7 /10

Personál

9.9 /10

Poměr ceny a kvality

9.6 /10

Reference od našich hostů

Podívejte se na hodnocení od našich hostů. Za každou zpětnou vazbu jsme nesmírně vděční.

Jen tak můžeme neustále zlepšovat naše služby.
Budeme rádi i za Váš názor

NÁŠ BLOG

Naše novinky

  • Vše
  • POBYT
  • ZAJÍMAVOSTI

Tipy na výlety

Třeboňsko, neboli „krajina dvojího nebe“ jak se tento region často poeticky nazývá,
nabízí krásnou přírodu, památky, bohatou nabídku
kulturních akcí i sportovních činností, ale také možnost odpočinku a rehabilitace.

Na výlety můžete vyrazit na kole či pěšky a poznat krajinu rybníků, lákavé jsou i historické památky, muzea a expozice. Stačí si vybrat 🙂

Výlet

CHKO Třeboňsko:

Milovníci přírody ocení jedinečnost přírodní rezervace rašeliniště Červené Blato s naučnou čtyřkilometrovou stezkou se šesti zastávkami. Stezku tvoří lesní cestičky a částečně dřevěné chodníčky.

Terčino údolí s vodopádem

Přírodně krajinářský park, dnes na ploše 138,3 ha (původně jen 68,8 ha). Tereziino údolí, pův. Krásné) v údolí řeky Stropnice je osázen značným množstvím cizokrajných dřevin

Na kole krajinou Třeboňska

Cykloturistika patří mezi nejoblíbenější rekreační aktivity na Třeboňsku. Najdete zde velice kvalitní sít značených cyklistických tras, najdete zde i několik cyklistických naučných stezek, které vám představí místní krajinu a seznámí s přírodou a historií Třeboňska.

Okolo Třeboně

Stezka je uzavřený okruh dlouhý 39 km a tvoří ji 22 zastávek s in­formačními tabulemi v českém a anglickém jazyce. Ty názorně popisují typické třeboňské prvky, ke kterým nepochybně patří rybníky a rybniční soustavy, rašeliniště, lesní komplexy a mokré louky, včetně rostlinných a živočišných společenstev, která je obývají. Rovněž informují o historickém vývoji oblasti, včetně prvního osídlení a s tím spojeného využívání a přetváření krajiny člověkem.

Stezka začíná v Třeboni na hrázi rybníka Svět a končí opět v Třeboni před branami města, kde je panel věnovaný historii a památkám Třeboně.

<OTEVŘÍT MAPU>

Naučná stezka Rožmberk

Naučná stezka Rožmberk je určena cyklistům. Začíná v Třeboni a vede po silnicích III. třídy, hrázích rybníků a polních cestách okolo největšího českého rybníku Rožmberk.

<OTEVŘÍT MAPU>

Na kole k nejsevernějšímu bodu Rakouska, na Peršlák

Náročnější cyklisté si zajisté při návštěvě Třeboňska nenechají ujít cyklovýlet k nejsevernějšímu bodu Rakouska při hranici s Českou republikou nacházející se v blízkosti Lesního Hotelu Peršlák.

<OTEVŘÍT MAPU>

Dům u lázní Federer

1. apartmán 4+1 | počet ložnic: 2

2. apartmán
7+1 | počet ložnic: 2

Vybavení rekreačního domu:

Apartmány jsou vybavené vším – O2TV, gril, myčka, pračka, sušička, kávor, indukce, parní trouba, gril, čistička vzduchu, mixér, ….

telefon   Pro více informací 
+420 606 507 504